Realizace koupelen

Od 3D návrhu, přes materiál až k realizaci

Koupelny na klíč

Mnoho let zkušeností a široký síť dodavatelů nám umožňují splnit vaše sny rychle a se zárukou odborné práce. S námi vyřešíte i vaše atypické potřeby výstavby nebo přeměny koupelny. Vybereme spolu vhodné materiály a vybavení nejen z nabídky naší vzorkovny, ale také z mnoha katalogů prověřených výrobců a dodavatelů.

Pravidelně sledujeme novinky na trhu koupelnového vybavení, designu, ale také technologií. Postaráme se o vás s náležitou péčí a bez stresu velkých showroomů. Pro nás je každý zákazník důležitý!

Kompletní služby

Koupelna často nezačíná výběrem a umístěním materiálů na dokonale připravenou podlahu a stěny. Leckdy je potřeba provést náročné bourací práce, či dokonce posunout nosné příčky a změnit uložení odpadů či vodovodu.

My vám nabízíme veškeré tyto služby dodávkou našich vlastních řemeslníků. Celý proces výstavby nebo rekonstrukce je tak od A do Z sledován našimi mistry, kteří ručí za finální kvalitu bez kompromisů.


Těšíme se na Vás

Jsme tu pro vás od pondělí do pátku v době od 8:00 do 17:00 v našem koupelnovém centru, kde se těšíme na setkání s vámi. Případně nám můžete zavolat na telefon 466 310 299.

Potřebujete zrealizovat novou koupelnu?